Dotacje dla SDW w Polsce

Będziemy bardzo wdzięczni za udzielenie pomocy finansowej na działalność SDW w Polsce, kazda wpłata będzie mile widziana.                                                                     Konto: PKO BP S.A. O/ŁÓDŻ:  2910203 4080000 45 020115 1489

 
 

Spotkanie Wigilijne w II Oddziale SDW w Łodzi

anna i barbara

 

 

 

Przychodzący uczestnicy spotkania opłatkowego otrzymywali od Anny Barburskiej i Barbary Nowak karteczki z numerami do losowania w konkursie upominkowym i ręcznie wykonane gwiazdki z nazwiskami.

 

 

mir i adam 1

 

 Prezes II Oddziału Mirosław Barburski w towarzystwie Wiceprezesa Adama Barczyńskiego przywitał wszystkich uczestników spotkania i życzył Zdrowych i Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku. Korzystając z okazji jeszcze raz podziękował Wiceprezydentowi Łodzi Tomaszowi Treli za pomoc i wsparcie przy organizacji Centralnych Uroczystości 45-lecia SDW w Polsce. Następnie powiedział, że rok temu Oddział II liczył 72 osoby, nastąpił potężny wzrost i obecnie liczymy 132 osoby.

 

16 2

 

 

 

Prezes Zarządu Głównego w Polsce Włodzimierz Wołoszyński powiedział, życzę wszystkim uczestnikom miłe spędzenie Świąt Bożenarodzinowych w gronie swoich najbliższych oraz pomyślności w Nowym Roku i bardzo pragnę oby współpraca z II Oddziałem układała się również dobrze w Nowym Roku jak dotychczas. Życzę Wam dalszego dynamicznego rozwoju oraz zrealizowania wszystkich zamierzeń i wytyczonych celi.

 

 

 

 

9 1

 

 

 Wiceprezydent Miasta Łodzi Tomasz Trela - bardzo dziękuję za zaproszenie na opłatek wigilijny Waszego Stowarzyszenia, że swojej strony w dalszym ciągu będę wspomagał Waszą organizację w miarę swoich i Urzędu Miasta możliwości - zawsze możecie liczyć na moją pomoc i przychylność. Życzę całemu środowisku Dzieci Wojny dobrze spędzonych Świąt w gronie rodzinnym oraz szczęśliwego Nowego Roku. 

 

 

upominki

 W międzyczasie odbyło się losowanie wśród uczestników upominków, było bardzo wesoło i świątecznie, nawet drobny upominek cieszy kiedy szczęście dopisze w losowaniu.

 

 

 

/

18 2

 

 Zdjęcia - Mirosław Barburski, Redakcja - Stanisław Cymerman

 

 

 

Życzenia Świąteczne

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia składam serdeczne życzenia dla wszystkich członków i sympatyków Dzieci Wojny w całej Polsce oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku.   

                                                                Włodzimierz Wołoszyński wraz z Prezydium Zarządu Głównego w Polsce.

/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

wrzesień 2020
pwścpsn
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930